Su genu mutacija gimęs Emil Korickij: sunkiomis akimirkomis įkvėpia mylimoji

Šių metų „Lietuvos talentų“ scenoje užgimė tikras stebuklas. Negalią turintis septyniolikmetis Emil Korickij konkurso atrankose visus pribloškė neįtikėtinu savo balsu ir nuoširdumu. Vaikino didžiausias noras, kad jį pamatytų kuo daugiau žmonių, o televizija, pasak Emil, yra geriausias būdas pasiekti auditoriją. Negalia jaunam atlikėjui netrukdo nei džiaugtis gyvenimu, nei būti beprotiškai įsimylėjusiam.

Muzika jo gyvenime atsirado prieš devynerius metus, kai mokytoja pastebėjo puikų vaikino balsą. „Viskas prasidėjo nuo neįgaliųjų festivalio „Perliukai“, kiek vėliau įstojau į muzikos mokyklą, dainuodavau visose mokyklos renginiuose“,- kalbėjo E. Korickij.

Nors mokykloje dėl genetinės mutacijos sunkumų nekildavo, tačiau darželyje yra tekę susidurti su įvairiausiais vaikų klausimais. „Į viską atsakydavau labai paprastai – gimiau be dešinės rankos. Žmonės norėdavo informacijos ir aš jiems ją duodavau“, - pasakojo talentų dalyvis. Iš pradžių Emil jausdavosi keistai, tačiau vėliau suprato, kad yra kiek kitoks ir tiesiog su tuo susitaikė.

Nuotr. TV3

Vaikinas džiaugiasi, jog mokykloje, kurioje jis mokosi, praktikuojama neįgaliųjų integracija. „Neįgalūs žmonės yra įtraukiami į bendras klases. Nuo pat pirmos iki dvyliktos klasės vaikai yra mokomi tolerancijos. Jiems yra aiškinama, kad neįgalieji yra lygiai tokie pat žmonės kaip ir visi“,- atviravo jaunuolis.

Pasak Emil, per pastaruosius 10 metų visuomenės požiūris į negalią turinčius žmones taip pat pasikeitė. Ir pasikeitė tik į gerąją pusę. Dabar jis jaučiasi visiškai paprastu žmogumi.

Sunkiausiais gyvenimo momentais E. Koreckij paramos sulaukia iš šeimos ir savo merginos, kurią labai myli. Ji jauną atlikėją palaiko ir įkvepia eiti toliau. Palaikymą vaikinas jaučia ir iš vis labiau augančio gerbėjų skaičiaus. „Sulaukiu begalės žinučių iš aplinkinių, mano video peržiūrų skaičius auga. Tas dėmesys yra natūralus ir aš į tą dėmesį labai natūraliai reaguoju“, - kalbėjo Emilis.

„Lietuvos talentų“ dalyvis teigia, jog dainuoja dėl savęs, nesilygiuoja į jokius autoritetus, o  aukščiausias vaikino karjeros tikslas – gyventi iš muzikos.

 

Raudonas Kilimas

administrator 2601 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.78437995910645