J. Tvarijonaitė ragina jaunas merginas išvengti vizito pas plastikos chirurgus

Buvęs modelis ir televizijos laidų vedėja Jurgita Tvarijonaitė vadinama lietuviškąja Pamela Anderson tikina, kad sulaukusi keturiasdešimties ji dar nėra nei karto užsukusi į plastikos chirurgų kabinetą. Moteris stoja į kovą prieš dirbtinį grožį ir visas jaunas merginas ragina išvengti šios didžiulės klaidos.

J. Tvarijonaitė mano, kad merginos šiais laikais daro didelę klaidą, pradėdamos gražinti save botokso injekcijomis būdamos dar visai jaunutės. „Jos save nori pajauninti, bet pastebėjimas būtų toks, kad jos vis dėlto atrodo vyresnės, negu bendraamžės“, - kalbėjo moteris.

Visgi buvęs modelis prisipažįsta, kad tobulintis savo kūno linijas pas plastikos chirurgus neatsižvelgiant į savo amžių galima tuo atveju, jei tai papildys piniginę: „Jeigu modeliui reikia pasidaryti krūtinę vienu dydžiu didesnę, kad ji uždirbtų daug pinigų – aš visom keturiom už“.

Jurgita Tvarijonaitė savo išvaizdos per daug nesureikšmina ir tikina, kad aplinkinius galima sužavėti ir natūraliu grožiu.

Ilgą laiką grožio ir mados pasaulyje besisukusi moteris sako turinti patarimą, kuris padės visoms jaunoms merginoms suspindėti be drastiškų pokyčių. Jį sužinosite pasižiūrėję specialų video reportažą su J. Tvarijonaite.

TV3 Play TV3 Play

administrator 307 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.62400197982788