Pamatykite: pirmojo atviro R. Boravskio interviu po tragiškos nelaimės tęsinys

Praėjusį savaitgalį TV3 televizijos žiūrovai turėjo galimybę išgirsti itin jautrios aktoriaus Rolando Boravskio istorijos pradžią. Šiandien laidoje „Raudonas kilimas“ žiūrovų laukė pirmo aktoriaus bei režisieriaus Rolando Boravskio interviu po tragiškos nelaimės tęsinys.

Iki lemtingos nakties R. Boravskis gyveno pilnavertį ir įdomų gyvenimą – kūrė vaidmenis teatre, lietuviškuose serialuose bei filmuose, pats režisavo spektaklius. Bene ryškiausias – Lorenso – vaidmuo TV3 serialuose „Nemylimi“, „Pasmerkti“, „Svetimi“ jam pelnė neregėtą populiarumą.

Šiandien gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ atviro interviu metu aktorius ir režisierius atskledė, kas iš tikrųjų įvyko tą naktį, po kurios iškritęs iš penkto aukšto paniro į komą. Po sunkių traumų vos išgyvenęs aktorius atvirai papasakojo apie patirtą skausmą ir pasidalijo prisiminimais iš to vakaro, kuris negrįžtamai pakeitė jo gyvenimą.

„Po spektaklio „Karalius nuogas“ likome pavakaroti. Neatsimenu to spektaklio, nieko neatsimenu... Sako, kad daug kas jau išėjo namo, o aš... Visi sako: „Ko tu ėjai į tą rūkyklą rūkyti, kada jau visi rūkėme salėje, ant scenos?“, - lemtingos nakties įvykius prisiminė R. Boravskis.

Vyras prisipažino, kad galbūt tai nebuvo nelaimingas atsitikimas. Gal kažkas norėjo, kad aktorius iškristų per langą? „Buvo pas mane ir prokuroras, ir tyrėja ligoninėje. Bet ikiteisminis tyrimas nutrauktas ar pristabdytas, nes aš nieko neatsimenu. Aš norėčiau prisiminti.“, - laidoje kalbėjo aktorius, kuris apie buvusį savo gyvenimą šiandien daugiau žino iš mamos pasakojimų.

Nors draugai aktoriui sako, kad nereikia bandyti visko prisiminti, aktorius atviras: „Aš norėčiau prisiminti. Nematau, ko nenorėčiau prisiminti, viskas buvo gerai, mano galva“.

R. Boravskis laidoje prisipažino, jog jau pavargo nuo kasdienių savęs ieškojimų: „Aš dabar norėčiau dirbti, tai būčiau labiausiai apsidžiaugęs“. Aktoriaus pagrindinis vaistas – jo darbas, jis tiki – jei galės dirbti, tai bus šimtą kartų geriau už pastangas atgauti jėgas su medikų pagalba.

Kas nutiko lemtingą naktį, kai R.Boravskis iškrito iš penkto aukšto? Kas dėl to kaltas? Kaip R. Boravskis jaučiasi šiandien ir kokie padariniai jį kamuoja? Visus atsakymus išgirsite jautrioje ir atviroje laidoje „Raudonas kilimas“.

TV3 Play TV3 Play

administrator 307 Straipsniai

.

Vienas komentaras

Atsakyti

Kiek tenka prisiminti 2015 metų filmavimus "Visi vyrai kiaulės" , tai Rolandas ir dabar masto panašiai kaip ir iki traumos. Ta pati atvirumo siela, kurioje kažkada slypėjo mažas, mažas velniūkštis :):):)

Palikite komentarą

my_speed: 0.611732006073