Pamatykite: pirmą kartą televizijos eterį pasiekusios itin atviros K. Kerbedžio ir R. Boravskio istorijos

Šiandien gyvenimo būdo laidos „Raudonas Kilimas“ žiūrovai turėjo galimybę išgirsti net dvi išskirtines ir itin atviras istorijas. Po ne vienerių metų tylos pirmąjį interviu televizijai davė vienas žymiausių ir populiariausių lietuvių estrados atlikėjų Kastytis Kerbedis. O aktorius bei režisierius Rolandas Boravskis pirmą kartą prabilo po tragiškos nelaimės, kai vyras iškrito iš penkto aukšto ir paniro į komą.

Pirmosios istorijos herojus Kastytis Kerbetis šiuo metu grandiozinius koncertus didžiosiose šalies arenose rengiantis dainininkas pasakojo, kad tas amžius, kuomet reikėtų verstis per galvą dėl populiarumo jau baigėsi, o dabar labiausiai džiugina tai, kad jis visai netrukus taps dvynukų seneliu.

„Buvau padaręs tai, ko daugelis tikriausiai net neišdrįstų – 4–5 metams buvau naglai dingęs. Netgi skambinau į visus radijus, televizijas ir pasakiau, kad mane išimtų. Nemanau, kad per daug sau leidau – man taip reikėjo“, – apie savo sprendimą laidoje pasakojo K. Kerbedis.

Charizmatiškasis daugybės žinomų lietuviškų hitų atlikėjas laidoje atskleidė, kad jis visai kitaip supranta žinomumą ir jam visai nereikia, kad kasdien apie jį rašytų. „Man, ir ypač tokiame amžiuje, nebereikia būti portaline žvaigžde“, – kalbėjo atlikėjas.

„Aš pagaliau būsiu senelis – ir dvynukų! Sakėm su Kerbedienė, kad jeigu ką – pavogsim, parsivešim, auginsim“, – juokdamasis laidoje emocijų neslėpė K. Kerbedis, kurio netrukus tėvu tapsiantis sūnus gyvena Didžiojoje Britanijoje.

Antrosios gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ istorijos herojus – aktorius ir režisierius Rolandas Boravskis. Po sunkių traumų vos išgyvenęs aktorius pirmą kartą atvirai papasakojo apie patiriamą skausmą ir pasidalino prisiminimais iš to vakaro, kuris negrįžtamai pakeitė jo gyvenimą.

Iki tos nakties R. Boravskis gyveno pilnavertį ir įdomų gyvenimą – kūrė vaidmenis teatre, lietuviškuose serialuose bei filmuose, pats režisavo spektaklius. Bene ryškiausias – Lorenso – vaidmuo TV3 serialuose „Nemylimi“, „Pasmerkti“, „Svetimi“ jam pelnė neregėtą populiarumą.

„Jaučiuosi kaip trenktas. Sutrankytas žmogus. Bandau atsigauti, bet viskas labai keista... Vos pašneku, viskas nutirpę. Atrodo, kad ant mano kūno uždėtas kažkoks plastikinis apvalkalas. Ir aš to apvalkalo negaliu pajudinti. Šneku, o žandikaulis vos pajuda. Visas kaip ištinęs. Netgi akys aptirpusios.“, - atvirame interviu aktorius pasakojo, kaip jaučiasi žmogus, kuris turėjo viską, o šiandien dar kol kas sunkiai orientuojasi realiame gyvenime.

„Atgavęs sąmonę aš daugiau tikėjau tuo, kad aš pomirtiniame pasaulyje, kad aš jau miręs. Mačiau vaizdus ir galvojau, kiek gali tęstis tas pomirtinis pasaulis?“ – apie sunkus išgyvenimus gyvenimo būdo laidoje prabilo R. Boravskis.

Išskirtinių šalies asmenybių – dainininko Kastyčio Kerbedžio ir režisieriaus bei aktoriaus Rolando Boravskio istorijas išgirsite naujausioje gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

TV3 Play TV3 Play

administrator 307 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.8240180015564