Laidoje „Raudonas Kilimas“ Seimo narys J. Džiugelis prakalbo apie meilę ir mintis apie savižudybę

Sekmadienio vakarą TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas Kilimas“ žiūrovai turėjo išskirtinę galimybę išgirsti neeilinę nuo kūdikystės savo kūno nevaldančio ir prie neįgaliojo vėžimėlio prikaustyto Justo Džiugelio istorija. 29-erių verslininkas, vienos IT bendrovės įkūrėjas ir savininkas, o dabar ir Seimo narys atvirame interviu prisipažino, kad jo gyvenime būta visko – ašarų, daug neatsakytų klausimų ir net minčių apie savižudybę.

„Mano vaikystė buvo įprasta iki tada, kai aš turėjau pradėti ropoti ir daryti tuos dalykus, kurie įprastai būdingi kūdikiams – aš to nedariau. Mama, turėdama gilų motinišką šeštąjį jausmą, įtarė, kad kažkas man yra negerai. Man diagnozavo įgimtą raumenų atrofiją“, - laidos žiūrovams pasakojo J. Džiugelis.

Prie vėžimėlio prikaustytas Seimo narys pripažino, kad sunkiausias etapas jo gyvenime buvo paauglystė. Tada jį kamavo skaudūs egzistenciniai klausimai, privertę net galvoti apie savižudybę.

„Kol nepasieki dugno, tol nepradedi eiti į viršų. Tas dugnas įvairiomis prasmėmis gali būti. Man tai buvo didelis liūdesys, depresija. Buvo ir minčių apie savižudybę, buvo toks juodas gyvenimo etapas...“, - laidos „Raudonas Kilimas“ žiūrovams atskleidė Seimo narys.

Tačiau tai nesutrukdė jaunam ir protingam vyrui siekti savo tikslų. Dar būdamas nepilnametis jis savo jėgomis jau uždirbo tūkstančius litų, patyrė pirmosios meilės džiaugsmą, o dar vėliau – ir rimtus romantiškus santykius, tapo Seimo nariu.

Kaip J. Džiugeliui pavyko nepasiduoti ir siekti užsibrėžtų tikslų? Kokius darbus jis pasiryžęs atlikti, kad Lietuvoje neįgaliems žmonėms gyventi būtų patogiau ir kokie jo artimiausi gyvenimo planai? Visus atsakymus galite rasti gyvenimo būdo laidoje „Raudonas Kilimas“.

TV3 Play TV3 Play

administrator 307 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.63834309577942