Laidoje „Raudonas Kilimas“ D. Montvydas atviravo apie kompleksus, meilę ir šeimą

Sekmadienio vakarą TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas Kilimas“ žiūrovai turėjo galimybę išvysti išskirtinį atlikėjo Donato Montvydo interviu. Kaip po pokalbio pripažino pats Donatas – tai vienas atviriausių jo interviu televizijai, kuriame jis papasakojo ne tik apie savo šeimą, santykius su kitomis moterimis iki pažinties su žmona Veronika, meilę muzikai ir karjeros užmojus, bet ir apie paauglystės skaudulius.

Laidoje „Raudonas Kilimas“ D. Montvydas atskleidė, kad šie ir praėję metai – jam ypač sėkmingi. Dainininko žmona Veronika laukiasi antrojo vaikelio, metų muzikos apdovanojimuose jis susižėrė net tris statulėles, neseniai išleido puikiai įvertintą albumą.

Žiūrovams D. Montvydas pasakojo apie sunkią vaikystę ir joje patirtus kompleksus, apie tai, kad iš pradžių pomėgį dainuoti nuo aplinkinių net slėpė. Dainininkas taip pat pasakojo ankstyvoje jaunystėje siekęs tapti krepšininku, o meilės reikaluose buvęs itin kuklus.

Pasakodamas apie santuoką, D. Montvydas tikino, kad savo mylimąja žavisi kiekvieną dieną, tačiau santuoka dar nėra laimės garantas. „Aš žinau, kad santuoka nei manęs, nei jos nelaikys, jei mūsų santykiai kažkuria prasme neatsilaikys“, - pasakojo atlikėjas.

Daugiau apie D. Montvydo patirtis šou versle, kompleksus vaikystėje, pirmąjį bučinį, santuoką, meilę ir vaikus žiūrėkite šios savaitės TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

TV3 Play TV3 Play

administrator 307 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.62784814834595