Gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“: pamatykite itin romantišką Godos ir Rolando Alijavų istoriją

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, šiandien TV3 televizijos žiūrovai, turėjo galimybę pamatyti dar vieną garsių šalies žmonių istoriją. Šį kartą visų dėmesys nukrypo į vienos gražiausių pramogų pasaulio moterų, grupės „YVA“ narės Godos Alijevos ir jos sutuoktinio Rolando meilės istoriją.

Prieš aštuonerius metus už krepšininko Rolando Alijevo ištekėjusi gražuolė tik TV3 žiūrovams sutiko papasakoti tai, apie ką viešumoje jie iki šiol garsiai nekalbėjo. Šį sekmadienio vakarą gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovai išvydo įspūdingus ir dar niekur nematytus poros vestuvių kadrus.

Interviu metu pora atviravo, jog apie savo jausmus visuomet kalbasi garsiai ir nevengia vienas kitam nuolat priminti apie puoselėjamus jausmus. Rolandas neslepia, jis dažnai mato tai, ko net nesako savo žmonai, bet tik todėl, kad ji būtų laiminga. „Ji nori, kad aš ją pagirdžiau, kad palepinčiau biški, tai mane per dantį pagriežia. Aš jau ją kiaurai žinau, kokia ji yra“, - atviravo R. Alijevas.

Vyras neslepia, kad žmona jam – it princesė. Ji nori, kad aš ją pagirčiau, palepinčiau. Ji pastato save į tokią princesės padėtį, o aš jai uždedu tą karūną. Jei moteris laiminga šeimoje, tai visi laimingi. Aš jai daug kartų kartojau, kad mūsų šeima turi prasidėti nuo moters. Jei moteris bus nelaiminga ir į pusryčius ateis be šypsenos, susiraukusi, ta diena visiems bus bloga“,  šypsodamasis atviravo R. Alivejas.

Aš manau, kad tiek aš, tiek vyras dirbame tuo klausimu, kad būtume laimingi. Svarbiausia, aš manau, dėmesys, kai tu parodai tą šiltesnį dėmesį smulkmenose, gražiuose žodžiuose, vakarienėje galbūt, kažkokiose mini detalėse“, - laimingos santuokos receptu su laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovais dalijosi G. Alijeva. Žinomai moteriai pritaria ir jos vyras Rolandas, kuris jau aštuonerius metus savo mylimąją lepina iki šiol: stengiasi lydėti ją į kiekvieną koncertą, dovanoja gėles, neša kavą į lovą.

Goda neslėpė, kad dėl vyro ir vaikų ji paaukojo ne tik populiarumą, bet ir naktines linksmybes. Ar ji kada nors gailėjosi dėl savo sprendimo atsiduoti šeimai? Kokie Godos tikslai šiandien, kai vaikai jau paaugę? Ką apie tai mano jos vyras Rolandas? Visi atsakymai ir niekur nematyti poros vestuvių kadrai   gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“.

Profesionali naujosios laidos „Raudonas kilimas“ komanda žada, kad kiekvieną savaitę TV3 žiūrovų lauks atviri ir nuoširdūs pokalbiai su Lietuvos ir užsienio garsenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija.

 „Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!

TV3 Play TV3 Play

administrator 307 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.58316993713379