Išskirtinis video siužetų ciklas (III dalis). A. Perezo mylimoji Urtė: „Aš galiu gauti tai, ko noriu“

„Raudonas kilimas“ tęsia išskirtinių video siužetų ciklą apie pastarųjų savaičių skandalingiausią porą – verslininką Aaroną Perezą iš JAV ir šešiolikmetę lietuvę Urtę. Vienintelio tokio atviro interviu paskutinėje – trečiojoje serijoje mergina prakalbo ne tik apie norą tęsti mokslus ir įgyti išsilavinimą, ateities planus, bet ir aplinkinių komentarus.

Kad ir kiek apkalbų susilaukė poros meilė – jiedu šiandien laimingai gyvena Amerikoje. Tačiau net būdama toli nuo Lietuvos, Urtė atskleidė neketinanti mesti mokslų – mokysis technologijų pagalba: „Nuo pat gimimo buvau mokoma, kad turiu mokytis, turiu siekti savo tikslų, turiu turėti pasiekimų gyvenime. Dėl to mokslai visada man buvo svarbūs. Bet dabar yra XI amžius ir yra tokių alternatyvų kaip nuotolinis mokymasis.“

Urtės ir A. Perezo santykiams iškilus į viešumą Urtė tikino pastebėjusi piktus aplinkinių žvilgsnius. Tačiau jie šešiolikmetės nuo santykių su milijonieriumi neatbaidė.

„Man niekada per daug nerūpėjo, ką galvoja kiti. Reikia suprasti, kad gyveni dėl savęs ir aš nenoriu išsižadėti žmogaus, kurį myliu, su kuriuo noriu praleisti visą gyvenimą vien todėl, kad išsigandau kažkokių komentarų“, - šypsodamasi sakė Urtė.

Paskutinėje video siužetų ciklo dalyje mergina pasakos ir apie tėvų reakcijas sužinojus apie poros santykius, apie tai, jog jos niekuomet nežavėjo prabangus gyvenimas ir norą užsidirbti savo jėgomis.

Kaip į A. Perezo ir šešiolikmetės santykius reagavo merginos tėvai? Kokia yra milijonieriaus mylimosios kasdienybė? Apie kokią ateitį svajoja pati Urtė? Viską sužinosite išskirtiniame video siužete.

TV3 Play TV3 Play

administrator 307 Straipsniai

.

4 Komentarai

Atsakyti

Ziauru

Atsakyti

Kur ten nebus žiauru kai po instagram foto pasirašęs,kad jam geriau su dviem iš karto? Viską gauna už įkišimą. Nėra ten jokios meilės. Tik melas. Šlykštu!

Atsakyti

Kokia baisi !

Atsakyti

Taip, dabar tikrai vienuoliktas amžius. Keep it goin

Palikite komentarą

my_speed: 0.71882200241089