Išskirtinis video siužetų ciklas (II dalis): šešiolikmetė Urtė išsikraustė į JAV pas mylimąjį A. Perezą

„Raudonas kilimas“ tęsia išskirtinių video siužetų ciklą apie pastarųjų savaičių skandalingiausią porą – verslininką Aaroną Perezą iš JAV ir šešiolikmetę lietuvę Urtę. Vienintelio tokio atviro interviu antroje serijoje pora prakalbo apie vestuves, planuojamus vaikus ir bendrą ateitį drauge, bei prabyla apie priimtą sprendimą gyventi drauge.

Pastaruoju metu Aaronas ir Urtė išgirdo įvairiausių komentarų apie savo santykius, kurie juos tiesiog persekiojo. Tačiau mergina nekreipė dėmesio į įvairiausias apkalbas ir tvirtai apsisprendė – paliko gimtąją Lietuvą ir iškart po Naujųjų metų išskrido gyventi į Jungtines Amerikos Valstijas pas mylimąjį Aaroną.

Dabar Urtė gyvena prabangiuose namuose, važinėja prabangiais automobiliais ir mėgaujasi viskuo, ką jai pasiūlo mylimasis. „Mes jaučiamės gerai kartu, aš juo pasitikiu. Jis manęs niekada nespaudė, visi sprendimai buvo priimti kartu“, - pasakojo Urtė.

Mergina atvira – sužieduotuvių tikrai laukia, tačiau kaip į piršlybas reaguotų, šiandien atsakyti negali, o kokios būtų poros vestuvės – tiek Aaronas, tiek Urtė jau žino.

Tiesa, Urtė prisipažįsta, kad vaikų tema taip pat yra ta, apie kurią pora nevengia diskutuoti. „Labai norėčiau tapti tėčiu, tikiuosi, greitai taip ir nutiks“, - atviravo A. Perezas.

Antroje video siužetų serijoje Aaronas prabilo ne tik apie šeimyninio gyvenimo su Urte planavimą, bet ir apie pirmąją santuoką. Anksčiau verslininkas taip pat buvo vedęs lietuvaitę ir atskleidė, kodėl pirmieji tokie rimti santykiai baigėsi.

Kodėl Urtei išvykti leido tėvai? Ką mano mokytojai? Ar mergina tęs mokslus? Visą tai sužinosite specialaus video siužetų ciklo trečioje serijoje – tik www.raudonaskilimas.lt portale.

TV3 Play TV3 Play

administrator 301 Straipsniai

.

5 Komentarai

Atsakyti

Kaip potenciali milijonieriaus žmona, galėjo bent jau apsirengti ne kaip kekšė nuo stoties 👍

Atsakyti

Mano bobutė prieš daug dešimtmečių būdama nepilnų 17-os ištekėjo už 32 metų vyro ir laimingai pragyveno beveik 50 metų iki jo mirties. NESIKIŠKIT, pavyduoliai, kai teka dvidešimtmetės už dvigubai vyresnių-tylite, o 2 metai virto didžiausiu detektyvu ant Lietuvos

Atsakyti

Dėl pinigų ir būna,jei nebūtų verslininkas tai net i ji nežiūrėtų.... O apsirengus tai tikrai kaip kekse atsiprašant...viską pasako apie ją, jos aprangą ir kalba kaip fyfa,čia nėra ko pavydėti,taip suprantama jos čia gyvenimas,bet visos nusivile kaip su tokiais susideda....jos metu kitos dar su lelėm žaidžia, o ji jau lipa..ko čia noret kaip tėvai išauklėjo taip turi,čia Lietuvą, vaikai vaikus daro;)

Atsakyti

Pati savo meilę sutikau 16 metų, jis už mane vyresnis 12 metų, zinoma, ne milijonierius, bet. Jau seniai esu nebe šešiolikmetė, bet mudu vis dar kartu. Laimingi. Taigi, ne amžius svarbiausia.

Atsakyti

Ojetus. Nei i viena negaliu ziuret 😀 vienas kazkoks vaiku tvirkintojas, o kita dar vaikas, net su aukstakulniais normaliai nepaeina.. laukiam tesinio. Idomu kuo viskas baigsis.

Palikite komentarą

my_speed: 0.53466701507568