Sulieknėjusi aktorė I. Norkutė-Žvinienė pataria: kaip atsikratyti papildomų kilogramų ir išlikti energingai

Viena žinomiausių aktorių Lietuvoje Inga Norkutė-Žvinienė neseniai nustebino visus savo išvaizdos pokyčiais. Akivaizdžiai sulieknėjusi aktorė tiesiog švyti ir išskirtiniame video reportaže sutiko atskleisti, kaip jai pavyko atsikratyti papildomų kilogramų ir nepaliauti puoštis nuo veido nedingstančia šypsena.

Inga tikina, jog nealina savęs bado dietomis ir kitais drastiškais būdais. Ji nesijaučia alkana ar išsekusi. Priešingai – ji nuolat energinga, pasitempusi ir kupina geros nuotaikos.

Paklausus, kas ją skatina nuolatos šypsotis, moteris atsako: „Gera nuotaika, sportas, nuostabūs žmonės, kurie supa, darbas ir dievulis padeda. Tiesiog aš laiminga“.

Akivaizdžiai sulieknėjusi aktorė tikina, kad viskas įvyko palaipsniui: „Tai ne depresijos forma, nėra taip, kad nevalgau ir skaičiuoju kilogramus. Tiesiog renkiesi maistą, iš kolonėlių nevalgai. O pas mane visą laiką yra riešutų sauja, džiovintų abrikosų sauja“.

Išskirtiniame video reportaže I. Norkutė-Žvinienė patarė, kaip atsikratyti papildomų kilogramų ir atskleidė, ką visuomet galima rasti jos rankinėje ir kokių produktų ji niekuomet nedrįstų atsisakyti.

TV3 Play TV3 Play

administrator 307 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.76993680000305