Išskirtinis video siužetų ciklas (I dalis): santykių pradžioje A. Perezas nežinojo tikrojo Urtės amžiaus

Naujuosius metus kartu viename Kauno klube sutikę milijonierius verslininkas iš JAV Aaronas Perezas ir šešiolikmetė Urtė iššaukė tikrą skandalą. Išskirtinio video siužetų ciklo pirmoje serijoje pora atskleidė užgimusių romantiškų santykių pažinties detales, kurioje paaiškėjo, kad iš pradžių A. Perezas nežinojo tikrojo Urtės amžiaus.

Po Naujųjų metų, kuriuos skandalingoji pora sutiko viename Kauno klubų, ir sukėlė diskusijų audrą, visuomenė susiskaldė į dvi dalis: vieni negailestingai smerkia Aaroną, pamilusį nepilnametę merginą, kiti – smerkia šešiolikmetę Urtę.

Aaronas ir Urtė susipažino socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. Iš pradžių tai buvo tik internetinė draugystė, tačiau vėliau jie suprato, kad myli vienas kitą.

„Aš manau, kad mes vienas kitą įsimylėjome jau man prieš atskrendant į Lietuvą. Mes tapome labai artimi, nors bendravome tik internetu, tačiau bendravimo buvo labai daug“, - pasakojo A. Perezas.

Nors pora daug bendravo, tačiau Aaronas prisipažino, kad tikrojo mylimosios amžiaus kurį laiką nežinojo: „Aš tikrai nežinojau, kad jai šešiolika metų. Na, aš galvojau, kad jai turėtų būti tik ką sukakę aštuoniolika metų“.

Kaip Aaroną sutiko Urtės tėvai? Ar greitai įvyks verslininko ir šešiolikmetės vestuvės? Visą tai sužinosite specialaus video siužetų ciklo antrojoje serijoje pirmadienį, tik www.raudonaskilimas.lt portale.

TV3 Play TV3 Play

administrator 322 Straipsniai

.

8 Komentarai

Atsakyti

O tokia gera, kukli mergyte daržely buvo

Atsakyti

As juos palaikiau,ir pasitvirtino.Tai meile.

Atsakyti

Gal galit kad nors pasakyt kokia tos Urtes pavarde ?

Atsakyti

Tai kas kad nepilnamete, gi ne su pensininku yra pora. O jau kad pilnametes kitos vos dvidesimties uz septindesimtmecio eina tai normalu. Manau ne pašaliniams teisti ju sprendima ir spresti kas jiems geriausia. Ir didzioji dalis zmoniu smerkia vien del pavydo, anot ziureje savo laimės.

Atsakyti

ai kas kad nepilnamete, gi ne su pensininku yra pora. O jau kad pilnametes kitos vos dvidesimties uz septindesimtmecio eina tai normalu. Manau ne pašaliniams teisti ju sprendima ir spresti kas jiems geriausia. Ir didzioji dalis zmoniu smerkia vien del pavydo, anot ziureje savo laimės.

Atsakyti

Įkelkit antrą dalįyyyįį

Atsakyti

Taip toliau. Gerbti moteru. Taip toliau. Pajuokabom ir pasitikejau. Taip toliau. Taip toliau. Zinoma.....

Moksleive po 12val ant rysio. Kada pamokas mergaite ruosia? Kaip suauges zmogus gali sitaip nesuprasti...

Atsakyti

Urte , šaunuole tu mylek ji taip kaip jis tave aš jus palaikau tu ta puikiai žinai jus mylite vienas kita ir nekreipk demesio ka šneka visi pašaliniai žmones..... Džiauguos pusesere.

Palikite komentarą

my_speed: 2.3188860416412