Išskirtinis video siužetų ciklas: atskleisime niekam nežinomas A. Perezo ir šešiolikmetės Urtės santykių detales

Pastaruoju metu itin daug žiniasklaidos ir visuomenės dėmesio susilaukė milijonieriumi pristatomo verslininko iš JAV Aarono Perezo ir jo šešiolikmetės mylimosios Urtės santykiai. Išskirtinai tik raudonaskilimas.lt portalui pora sutiko papasakoti tai, ko dar niekas negirdėjo. Pristatome Jums video siužetų ciklą, kurio metu sužinosite viską, apie skandalingosios poros santykius iš jų pačių lūpų.

Naujuosius metus kartu viename Kauno klube sutikusi pora iššaukė tikrą diskusijų audrą. Kaip nepilnametė mergina pateko į naktinį klubą? Ką apie dukros santykius su gerokai vyresniu milijonieriumi mano Urtės tėvai? Ar nepakentusi piktų kalbų Urtė palieka Lietuvą ir kraustosi gyventi pas mylimąjį į Los Andželą? Atsakymai į visuomenei kilusius klausimus – išskirtiniame ir vieninteliame tokiame atvirame interviu.

Šią savaitę sužinosite tai, apie ką Urtė ir Aaronas dar niekam nepasakojo. Sekite raudonaskilimas.lt ir jau greitai pamatysite visuomenėje plačiai aptarinėjamos JAV verslininko ir jo draugės lietuvaitės Urtės istoriją.

TV3 Play TV3 Play

administrator 307 Straipsniai

.

Palikite komentarą

my_speed: 0.74691605567932